En İyi Tercüme Bürosu

Çeviri Çözümleri, kurulduğu günden beridir şeffaflık ve dürüstlük ilkelerini koruyan bir tercüme bürosu olarak yazılı ve sözlü tercüme hizmeti vermektedir.

Sektördeki deneyimini, uzman tercüman kadrosu ve kaliteli tercüme hizmetiyle birleştirerek en iyi tercüme bürosu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

İş dünyasının nabzının attığı iş merkezlerinden birisi olan Perpa Ticaret Merkezinde pek çok kurumsal firmaya hizmet vermektedir. Beyoğlu 25. Noterliği ve Perpa İstanbul Ticaret Odası (Perpa) ile de işbirliği içerisinde tercüme hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Şirket Kuruluşlarında En İyi Tercüme Bürosu…

Ticaret odalarında gerçekleştirilen şirket kuruluş ve tescil işlemleri esnasında; ortaklardan birisi yabancı uyruklu ise sözlü tercüme hizmeti gerekmektedir. Sözlü tercüme işlemi noter yemini bulunan yeminli tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilir.

Çeviri Çözümleri olarak, İTO Perpa’daki yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleriniz için pek çok dilde sözlü tercüme hizmeti veriyoruz. Uzman oldukları her iki dile de anadili düzeyinde hakim ve etkili konuşma becerisine sahip tercümanlarımızla zor görünen tüm işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Tapu, Nikah ve Noter İşlemleriniz İçin…

Yabancı uyruklu vatandaşların resmi kurumlarda gerçekleştireceği işlemler için yeminli tercüman hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Tapu daireleri, evlendirme daireleri ve noterlikler söz konusu resmi kurumlar arasında yer almaktadır.

Çeviri Çözümleri olarak, pek çok dilde tapu tercümanlığı, nikah tercümanlığı ve noter tercümanlığı hizmeti sağlıyoruz. Tercümanlarımızı mütercim tercümanlık mezunu, belirli bir uzmanlık alanına sahip, tercüme sektöründe deneyim sahibi kişilerden seçiyoruz.

Yeminli Tercüme Talepleriniz İçin…

Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, doğum belgesi, sicil gazetesi, vekaletname, sözleşme gibi pek çok evrak için yeminli tercüme hizmeti sağlıyoruz.

Resmi kurumlara ibraz edilmek üzere yeminli tercümesi talep edilen ilgili evrakların çevirisini büyük hassasiyet ve titizlikle gerçekleştiriyoruz. Tercüme işleminin sona ermesinin ardından editör ve kontrolörlerimiz aracılığıyla kontrollerini sağlıyor ve düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. Yeminli tercüman kaşe ve imzası ile hazırlanmış şekilde sizlere teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir, Hesaplı ve Hızlı Çözümler…

Tercümesini talep ettiğiniz dokümanlarınız için veya tercüme hizmetine duyduğunuz tüm işlemleriniz için uygun fiyat teklifleri sunuyoruz. Fiyatlarımızı eğer yeminli tercüme söz konusu ise belge üzerinden; diğer tüm tercüme işlerinizde ise karakter sayısı üzerinden belirliyoruz. 

EN15038 Tercüme Kalite Standartları doğrultusunda tercümenizin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti altına alıyoruz. Böylelikle sizlere güvenilir ve kaliteli tercüme hizmeti almanın memnuniyetini tattırıyoruz.

En iyi tercüme bürosu olma yolunda ilerlediğimiz bu serüvende tüm tercüme işlemleriniz için bilgi alabileceğiniz çeşitli platformlarımız mevcuttur. Web sitemiz www.ceviricozumleri.com adresinden bilgi ve fiyat için bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz, 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Leave a Reply

Comment
Name*
Mail*
Website*